Speciální vánoční nabídka pro zdraví našich blízkých

Už od dávných dob se pokoušeli alchymisté vytvořit „elixír mládí“.  Bohužel žádná pilulka ani koktejl nám věčné mládí nezaručí. 

Ale!  Doba pokročila a oblast lékařství a vědy je o velký kus dále. Znáte třeba společnost Minus Age?

Jak zkvalitnit spánek, když máme alergii na roztoče?

Roztoči, lidským okem neviditelné potvůrky, jsou častými nežádoucími společníky v našich postelích. Dokáží nám přivodit různé nepříjemné potíže, jako je kýchání, astmatický kašel, vodnatá rýma, ucpaný nos, vyrážka, svědění a slzení očí.

Poznáváte se v některých potížích? Ano?  
10 tipů na dárky na Valentýna

Slavíte Valentýna? Nebo patříte odpůrcům tohoto svátku? Ať tak či tak, pokud si na svou drahou polovičku vzpomenete s malým překvapením nebo dárečkem, určitě bude mít radost. Pokud nejste typ na materiální dárečky, stačí třeba  společně strávená chvíle třeba se snídaní do postele nebo to, že uvaříte jeho či její oblíbené jídlo a užijete si krásný romantický večer.

8 zážitků, kterými potěšíte ženu nejen na MDŽ

 

Říká se, že květina potěší každou ženu. S tím se dá souhlasit. Ale každá květina, pokud není v květináči, časem zvadne. Skvělý zážitek nejenže nezvadne, ale vzpomínka na něj u ženy vykouzlí úsměv. A co by tak udělalo radost té Vaší ženě? Pokud Vás nic nenapadá, čtěte dál a nechte se inspirovat.