8 zážitků, kterými potěšíte ženu nejen na MDŽ

girl, flower, beauty-4731823.jpg

Říká se, že květina potěší každou ženu. S tím se dá souhlasit. Ale každá květina, pokud není v květináči, časem zvadne. Skvělý zážitek nejenže nezvadne, ale vzpomínka na něj u ženy vykouzlí úsměv. A co by tak udělalo radost té Vaší ženě? Pokud Vás nic nenapadá, čtěte dál a nechte se inspirovat.

1. Degustace čokolády pro 2

Pokud máte doma milovnici čokolády, tak přesně pro ni je degustace čokolády. Degustovat může Vaše drahá polovička s Vámi nebo si přizvat nějakou kamarádku.

Chuťové pohárky si určitě užijí, čeká na ně spousta vzorků nejkvalitnějších světových značek čokolády. 

Degustaci čokolády pro 2 můžete objednat ZDE.

2. Dárkový balíček šesti druhů vín od Pierra Richarda a Gérarda Depardieu + videodegustace se someliérem

Pokud Vaše drahá polovička miluje francouzské filmy a dobré víno, tak přesně pro ni je speciální degustační balíček. V tomto balíčku Vaše polovička najde vína přímo z vinic ikon francouzského filmu – Pierra Richarda a Gérarda Depardieu. Od každého tři různé lahve vína. Celkem šest druhů.  Aby byl zážitek kompletní, dostane i odkaz na videodegustaci, ve které ji zkušený someliér ochutnávanými vzorky provede. 

Dárkový balíček francouzských vín můžete objednat ZDE.

3. Večeře v Tančícím domě

Unikátní věže Tančícího domu jsou inspirované slavným tanečním párem Fredem Astairem a Ginger Rogers. A právě v sedmém patře této architektonicky jedinečné stavby najdete restauraci Ginger & Fred, kde je pro vás připravené exkluzivní tříchodové menu od šéfkuchaře Rudolfa Doležala. Čeká vás gastronomický zážitek s unikátním výhledem na Hradčany, Pražský hrad a Petřín. 

Pokud chcete své ženě dopřát gastronomický zážitek s jedinečným výhledem, tak večeří v Tančícím domě nezklamete. 

Večeři v Tančícím domě můžete objednat ZDE.

4. Tajemství šťastného vztahu - 9týdenní online seminář

Má Vaše žena pocit, že se z Vašeho vztahu vytrácí jiskra? Běžné povinnosti, práce, stres, péče o děti. To všechno se postupně dostává mezi vás a  spokojený život.  Partnerský život může být i po dvaceti letech plný pochopení, lásky, vášně a radosti. 

Vyzkoušejte 9týdenní online seminář s Denisou Říhou Palečkovou Tajemství šťastného vztahu

Seminář můžete objednat ZDE.

5. Tantra masáž pro ženy

Tantra je životní filosofie, která respektuje vše živé a ctí lidskou přirozenost. Dopřejte své polovičce zažít krásné prostředí, tichou hudbu, jemnou vůni a doteky na celém těle. Okusí rouškou tajemství zahalený svět tantrické masáže a zažije lásku, svobodu, přijetí a nekonečně příjemné pocity. Nechte probudit smyslnou energii jejího těla.

Tantra masáž pro ženy můžete objednate ZDE.

6. Plavba pražskými Benátkami

Je Vaše paní milovnicí historie a památek? Co takhle jí darovat plavbu pražskými Benátkami? Skloubení tradiční dřevěné lodě s netypickými zákoutími našeho hlavního města ji určitě dostane. Darujte jí netradiční plavbu, při které se dostane na místa, kam by se suchou nohou nepodívala. Díky tomuto zážitku zjistí, že Praha není jenom Karlův most a Pražský hrad. Plavbu pražskými Benátkami začne v přístavišti Judita pod Křížovnickým náměstím a následně popluje do tajemného podzemí Starého Města, prohlédne si i nejstarší pražský vodočet Bradáč a přes průjezd Čertovka se dostane až za Mánesův most, kde plavbu zakončí.

Plavbu pražskými Benátkami můžete objednat ZDE.

7. Romantická noc na slámě v pivních lázních

Romantická noc na slámě v pivních lázních s tradiční pivní procedurou pro dva v jedné kádi ji dostane. Jenom si to představte, společně se svou drahou polovičkou si dopřeje pravou pivní koupel v dřevěné kádi s neomezenou konzumací piva, užijete si pohodový večer a noc buď tradičně na ovesné slámě, anebo v klasické posteli, jak jen budete chtít. 

Romantickou noc na slámě v pivních lázních si můžete objednat ZDE.

8.Skandinávské přírodní wellness

Hledáte dárek, který si můžete užít spolu? Potěšte ji netradičním zážitkem, během kterého si společně užijete wellness koupel v horké finské kádi v areálu libereckého EKOParku. A to celé pod širým nebem. To bude romantika!

Skandinávské přírodní wellness si můžete objednat ZDE.

Pokud Vás neoslovil ani jeden z tipů, můžete se inspirovat dalšími zážitky na webech ADROP a Zážitky.

Obrázky jsou ilustrativní a jejich zdrojem jsou následující weby. Článek našel inspiraci u firem na zážitky a to ADROP a Zážitky.

Další články:

Sledujte mě na sítích