Vítej na stránce, která Tě bude provázet světem nákupů!

 

Jmenuji se Naďa a ve světě nákupů se cítím jako ryba ve vodě. A teď tím nemyslím, že trávím každou volnou chvilku v kamenných obchodech. Naopak, ráda nakupuji online a baví mě hledat nové obchody, inspirovat se novými a zajímavými produkty. Prostě s online světem nákupů si rozumím a ráda Tě jím provedu.  

A víš proč?

Poslední dobou se mi stává, že se na mě obrací přátelé a kolegové s dotazy či prosbou o pomoc nebo radu.

 

Jsou to třeba otázky typu:

  • Můžu nakoupit v e-shopu XY, neznáš jej náhodou, je to spolehlivý obchod?
  • E-shop neumožňuje platbu na dobírku. Mám strach, že mi vyberou peníze z účtu, když budu platit kartou. Nejde to vyřešit jiným způsobem?
  • Obchod mi místo na výdejní místo Zásilkovny poslal balík do Z-boxu, co musím udělat, abych ho mohla vyzvednout?
  • Jedu na dovču do ciziny, jak tam nejvýhodněji platit? Nechci si měnit moc hotovosti.
  • Chci si koupit ten a ten produkt, nevíš, jestli se dá někde sehnat levněji?

A to je jen pár dotazů z poslední doby. A došlo mi, že svět online nákupů může být trošku bludiště. A že ne všichni se v tom bludišti orientují.

Zde na stránce v blogové části najdete (postupně budu doplňovat) inspiraci na dárky (co, kde a ideálně i se slevou nakoupit), recenze produktů i e-shopů, rady, návody, prostě cokoliv, co souvisí s nákupy. Pokud máš dotaz, nějaký problém, s kterým potřebuješ poradit (musí se týkat nákupů :-)) nebo nápad, co by na stránce mělo být zveřejněno, klidně mi napiš na mail nebo sociální sítě, budu ráda, když stránku postupně zaplním užitečným obsahem, který Tobě i ostatním pomůže se orientovat ve světě nákupních možností.

Měj se krásně!