woman, face, social media-1446557.jpg

A co o sobě společnosti říkají?

NejPřipojení – internet napříč celou ČR. Spolupracujeme s menšími i většími poskytovateli připojení k internetu a díky tomu umíme naše zákazníky připojit takřka kdekoliv. Nabízíme také předplatné IPTV do vaší smart TV, set-top boxu, webového prohlížeče, chytrého telefonu a tabletu. Zpětné přehrávání 7 dní a videotéka. Předplatné lze využívat až na čtyřech zařízeních v rámci celé EU.

Společnost PODA působí na trhu od roku 1996 a v současnosti patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních služeb. Nabízí vysokorychlostní optický internet, televizní služby a mobilní tarify. Aktuálně obsluhuje více než 110 000 domácností po celé České republice.

Telly představuje moderní internetovou a satelitní televizi pro každou domácnost. Nečekejte, až poběží v telce něco, co vás zajímá. Udělejte to jinak. Vyberte si program právě ve chvíli, kdy máte čas vy.

Filmy, seriály, sportovní utkání a další pořady vám bez načítání a zasekávání skvěle poběží na našem stabilním a rychlém DSL internetu nebo pomocí optické sítě.

Operátor, který poskytuje vysokorychlostní internet bez výpadků do 1,5 milionu domácností a nabízí skvělé mobilní a televizní tarify. Již počtvrté vyhrál v nezávislém testu kvality P3 a jeho zákazníci to potvrzují svou věrností – 2 000 000 zákazníků je u Vodafone déle než 5 let.

Voyo je vedoucí česká VOD (Video On Demand) platforma, která nabízí bohatou škálu obsahu od filmů, seriálů, televizních pořadů až po exkluzivní sportovní přenosy. Naše platforma je známá pro poskytování televizní tvorby až o týden dříve a nabízí originální pořady pod značkou Voyo Originál.