money, coin, investment-2724241.jpg
„Peníze jsou lepší než chudoba, přinejmenším z finančních důvodů.“ —  Woody Allen americký scenárista, režisér, herec, komik, spisovatel, dramatik a hudebník 1935

A co o sobě společnosti říkají?

HypoGO srovnává nabídky všech hypotéčních bank v ČR, svým uživatelům výrazně ušetří čas při výběru optimálního produktu a nabídne nejnižší sazbu.

mBank vstoupila na český trh v roce 2007 jako průkopník samoobslužného internetového bankovnictví, což ji umožňuje nabídnout zákazníkům nejvyužívanější bankovní služby zcela zdarma.

Jsme online životko. Poctivé, srozumitelné, bez háčků a poznámek pod čarou. Podporujeme zdravý životní styl a boříme pravidla na trhu pojištění. Jsme Mutumutu.

Pojištění mazlíčků, které jako jediné na tomto trhu platí za páníčky přímo veterináři. 

Raiffeisenbank.cz – Banka inspirovaná klienty.

Revolut nabízí bankovní služby – debetní karty, směnu valut s výhodnými kurzy, kryptoměn a okamžité peer-to-peer platby.

Porovnejte si povinné ručení. Online sjednání do 5 minut. Zelenou kartu dostanete obratem na e-mail. Máme 17 let zkušeností a uzavřeli jsme přes 210.000 pojistek.

Přes Twisto nakupuješ hned a platíš, až se ti to hodí. Do 45 dní zdarma, později za fér poplatek. Na e‑shopech najdeš Twisto Pay platební tlačítko, do obchodů tě vybavíme Twisto kartou.

Porovnejte si širokou nabídku mobilních tarifů na jednom místě a vyberte si tarif, který využijete naplno. Stačí vám k tomu jen 2 minutky. Se změnou tarifu vám rádi pomůžeme.