Recenze produktu: Vyhlazující krém proti vráskám Age Reversist od Farmasi

Pryč s vráskami! Kolikrát jste si to při pohledu do zrcadla řekla?

Já i ženy v mé rodině i okolí jsme velkými příznivci péče o pleť a vyzkoušely jsme mnoho různých krémů proti vráskám v průběhu let.

Už před pár lety jsem se rozhodla vyzkoušet přírodní kosmetiku Farmasi –  tato společnost nabízí kosmetiku bez škodlivých parabenů, v lékárenském složení a netestovanou na zvířatech, což je pro tuto společnost velké plus.

Na první dobrou mě z jejich nabídky zaujala řada Anti Age produktů proti vráskám. A především tzv. „pytlíčky s botoxem“ – Age Reversist vyhlazující krém proti vráskám. Viděla jsem na facebooku fotografie před a po aplikaci těchto zázračných pytlíčků a přiznám se, byla jsem docela skeptická k tomu, že by nějaký vyhlazující krém proti vráskám mohl být takto účinný. Proto jsem se rozhodla i já tento vyhlazující krém, zázračné pytlíčky s „botoxem“, otestovat. Výsledek recenze vyhlazujícího krému proti vráskám je jako jedno velké WOW!

Testovala jsem na tehdy 60ti leté ženě z mého blízkého okolí. A jak to dopadlo? Vidíte sami na fotografiích níže. Prostě fantastický výsledek!

 

Takže co teď?

Teď je konec drahým a bolestivým botoxovým injekcím!
Tak jako moje „figurantka“ se můžete i Vy zbavit vrásek, otoků a kruhů pod očima do 10 minut!
Dr. C. Tuna Age Reversist vyhlazujicí krém proti vráskám za nabídky společnosti Farmasi je šetrný, účinný pomocník v boji proti vráskám. Vyzkoušejte i Vy sílu přírody v podobě rostlinných peptidů získaných z mořského planktonu.
recenze vyhlazující krém proti vráskám

Dr. C. Tuna Age Reversist Intenzivní zdokonalujicí krém díky své gelovo-krémové struktuře a složení obohacené o extrakt z planktonu vyplňuje a vypíná vrásky. Tento zázračný krém pomáhá stimulovat hydrataci a syntézu kolagenu pro viditelně mladistvý vzhled pleti.

Naneste jeden pytlíček na problémové partie vždy na vyčištěnou pleť, nechte 10 min působit a těšte se na vyhlazené vrásky, zmenšené otoky a redukovanější kruhy pod očima.👌
Efekt vyhlazení vydrží 6-8 hodin. Díky pravidelnému používání bojujete proti vráskám i dlouhodobě do budoucna.

Společnost Farmasi funguje na podobném principu jako třeba Oriflame. To znamená, že pro nákup se musíte zaregistrovat a máte poté slevu 23%. Pokud ještě nejste registrované, tak po kliknutí na tlačítko níže na vás vyskočí okénko, že nakupujete se mnou a že pokud máte nějaké otázky, tak mě můžete kontaktovat. Pokud nechcete, nemusíte a nebojte, nebudu Vás osobně otravovat 😉 

Pro vytvoření svého osobního účtu, kdy budete mít ze všech nabízených produktů slevu 23% , stačí vpravo nahoře kliknout na panáčka a dále na možnost vytvořit účet. 

Další články:

Sledujte mě na sítích